CyberPanel Update

Cyberpanel’inizi en son sürüme yükseltmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Burada size CyberPanel’i en son sürüme nasıl yükselteceğinizi anlatıyoruz. CyberPanel’i yükseltmek oldukça kolaydır. En son Yükseltilmiş CyberPanel’i tek bir komutla alabilirsiniz.

CyberPanel’i en son sürüme yükseltin:
İşte siber paneli en son sürüme yükseltme komutu.

sh <(curl https://raw.githubusercontent.com/usmannasir/cyberpanel/stable/preUpgrade.sh || wget -O - https://raw.githubusercontent.com/usmannasir/cyberpanel/stable/preUpgrade.sh)

Ancak en son yayınlanan sürümü istemiyorsanız. Başka bir belirli sürümü yüklemek istiyorsanız, ardından siber paneli belirli bir sürüme güncellemenize izin veren başka bir komut kullanın.

https://raw.githubusercontent.com/usmannasir/cyberpanel/<branch name>/cyberpanel_upgrade.sh

<branch name>, 2.0.1 gibi yüklemek istediğiniz dalın adıdır.

İlk komuttan, Cyberpanel’i belirli bir sürüme de yükseltebilirsiniz, bunun için bir şeyle ilgilenmeniz gerekiyor ve bu ne?

sh <(curl https://raw.githubusercontent.com/usmannasir/cyberpanel/stable/preUpgrade.sh || wget -O - https://raw.githubusercontent.com/usmannasir/cyberpanel/stable/preUpgrade.sh)

Bu komutu çalıştırdığınızda ve bir noktada sizden 2.0.2 gibi veya istediğiniz herhangi bir sürümü verebileceğiniz bir sürüm soruyorlar. Henüz yayınlanmamış bir sürüme yükseltmek istiyorsanız CyberPanel ekibinden sürümü bulup bulun ve bu komut sürüm istediğinde sürümü sağlayın.

Cyberpenel geliştiricileri çok hızlı ve güncelleme konusunda iyiler. Ve CyberPanel kullanıcıları için yeni özellikler sunuyor. Sanırım her zaman yeni bir sürüm başlatmak için acele ediyorlar. Ve güven bana, CyberPanel’in yeni sürümünde her zaman en iyiyi sunarlar. Bu yüzden onları seviyorum. Ancak CyberPanel için otomatik yükseltmenin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Yeni sürümü yayınladıklarında güncellemeniz gerekecek. Burada size siber paneli yükseltmenin çok kolay bir yolunu vereceğim. İnan bana, tek bir komutu var.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.